Zdjęcie nr: 1
Zdjęcie nr: 2
Zdjęcie nr: 3
Zdjęcie nr: 4
Zdjęcie nr: 5
Zdjęcie nr: 6
Zdjęcie nr: 7
Zdjęcie nr: 8

24h ZAMKUS Krzysztof Tomasik

SERWIS GERDA Warszawa

CAŁODOBOWY AUTORYZOWANY
SERWIS GERDA WARSZAWA
Oferujemy Państwu serwis 24h montaż, wymiana, naprawa zamków i drzwi Gerda AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI I ZAMKÓW GERDA Autoryzacja Gerda Zgłoszenia przyjmujemy 24h/7 pod numerem: 501 180 383 Gerda

Serwis Gerda Warszawa

24h Zamkus to Całodobowy Autoryzowany Serwis Drzwi i Zamków Gerda Warszawa. Serwis prowadzony jest przez Krzysztofa Tomasika nieprzerwanie od 1990 roku. Przez cały czas podnosząc kwalifikacje i zbierając doświadczenia zapewniamy szybko i solidnie wykonaną usługę.

W godzinach 8-21 dostępne są 2 numery telefonów 501 180 383, 22 373 44 88 
W tych godzinach staramy się odbierać każdy telefon. 
Jeżeli w danej chwili numer jest zajęty, proszę być pewnym, że na pewno zaraz oddzwonimy.
Ewentualnie prosimy spróbować ponownie, albo zaczekać chwilę lub wysłać sms-a .
Po godzinie 21 w sytuacjach alarmowych czynny jest numer komórkowy 501 180 383

Ważne:
Na wykonane przez nas usługi udzielamy pisemnej gwarancji, a w przypadku ewentualnych późniejszych problemów z drzwiami lub zamkami zapewniamy usługę Asistanse, czyli całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Staramy się na bieżąco uczestniczyć w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę Gerda i posiadać aktualne świadectwa. Można tutaj sprawdzić, że jesteśmy w wykazie certyfikowanych montażystów polecanych przez firmę Gerda jako montaż, serwis i awaryjne otwieranie drzwi Gerda. Licencja wydana przez KWP ma dodatkowo uwiarygodnić nas w Państwa oczach i zaświadczyć między innymi o naszej niekaralności i uprawnieniach do montażu urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz ich konserwacji, napraw i awaryjnego otwierania.

Uwaga !!!
Nie jesteśmy sklepem, nie prowadzimy samej sprzedaży. Jesteśmy mobilnym serwisem prowadzącym usługi u klienta, dojeżdżamy do klienta z wybranym towarem. Można u nas zamówić wybrany towar (przywieziemy go do Państwa na miejsce) i zakupić razem z usługą. Do naprawy przyjmujemy i wydajemy towar w punkcie, tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Tu nas zobaczysz

  • Gerda-Awarie
  • Google
  • Licencja KWP
  • YouTube
  • Facebook